AGJENCIONI GJEJ PRONEN TUAJ SHPEJT, LEHTE DHE SGIURT ME NE QENDRA
Your search results

Ofertat më të mira në Kosovë

Këto janë ofertat më të mira. Të gjithë ata janë në rajonin e Prishtinës ose zonën përreth.

Gjeni pronën tuaj me ne, Qendra

Këto janë pronat e zgjedhura, ku mund të gjeni shtëpinë e përsosur për ju.

compare
oferte e re

Ofrohet Banesa me Qera ne Qender

€ 300
1
dhoma
1
banjo
55 m2
madhësia
qendraks
1 Tetor, 2022
compare
oferte e re

Banesë me qera ne lagjen Arbëri / Dragodan

€ 530
2
dhoma
1
banjo
85 m2
madhësia
qendraks
1 Tetor, 2022
compare
oferte e re

Ofrojm Banesën me qera në Lagjen e Muhaxherë...

€ 500
2
dhoma
2
banjo
94 m2
madhësia
qendraks
29 Shtator, 2022
compare
oferte e re

Banesë moderne në shitje afër Royal Mall

€ 920
3
dhoma
3
banjo
145 m2
madhësia
qendraks
28 Shtator, 2022
compare

Shtepia ne Shitje ne Kodren e Trimave

€ 160,000
4
dhoma
2
banjo
140 m2
madhësia
qendraks
28 Shtator, 2022
compare

Shtepi me qera në Qendër

€ 800
2
dhoma
2
banjo
100 m2
madhësia
qendraks
28 Shtator, 2022
compare
oferte e re

Banes me qera ne lagjen Arbëri / Dragodan

€ 500
2
dhoma
2
banjo
110 m2
madhësia
qendraks
27 Shtator, 2022
compare
oferte e re

Banes/Dublex me qera në Lagjen e Spitalit

€ 600
3
dhoma
2
banjo
110 m2
madhësia
qendraks
27 Shtator, 2022

Postime nga Blogu

Lexoni lajmet më të fundit nga industria!

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nga admin
Sht 15, 2021

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nga admin
Gus 17, 2017
no thumb

Why Live in Milano

In contrast with New York City’s urban atmosphere, the vast majority of the state is domi [more]
nga admin
Mar 04, 2016

Abonohu për të pranuar ofertat e fundit

Plotësoni ëndrrën tuaj me  

Patudshmërinë Qendra

Krahaso