click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

€ 380
Rruga C, Prishtinë, Rruga C
Shto te të preferuarat

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Rrugën C,
Banesa është gjysmë e mobiluar dhe
është e pa shfrytëzuar më parë.
Sipas marrëveshjes mund të mobilohet.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 82m², kati -V-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Depo / shpajz,
* Garazh private,
* Depo / Bodrum.

Çmimi 380€
ID Q1544

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Rruga C
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24877
Çmimi: € 380
Madhësia e Pronës: 82 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1544
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-07-26
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso