click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes/Dublex me qera në Lagjen e Spitalit

€ 600
Muharrem Fejza, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat

Banes/Dublex me qera në Lagjen e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën/Dublex me qera në Lagjen e Spitalit,Rr.Muharrem Fejza
Banesa është e mobiluar me një shije të mirë,
dhe të jep ndjesin e shtëpis.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 110m², Kati -VIII-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari
* Holl / Koridor,
* Tri Dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Teras me kopsht.

Çmimi 600€ (I diskutueshëm)
ID Q1253

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21570
Çmimi: € 600
Madhësia e Pronës: 110 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: q1253
I Disponueshëm Nga: 2022-09-27
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 145,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre në Qendër

€ 600
2
dhoma
1
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre

€ 300
1
dhoma
1
banjo
28 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023

Krahaso