click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banes me Qera në Qendër, afër Sheshit

€ 350
Agim Ramadani, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banes me Qera në Qendër, afër Sheshit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me Qera në Qendër, afër Sheshit
Banesa është komplet e mobiluar dhe renovuar
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 60m2, kati i 4 (me ashensor)
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Termokos
Cmimi 350 euro
ID Q1026
Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Adresa: Agim Ramadani
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19254
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1026
I Disponueshëm Nga: 2021-10-06
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso