click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesa me qera të pamobiluara në Lagjën Arbëria(Dragodan)

€ 350
Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Banesa me qera të pamobiluara në Lagjën Arbëria(Dragodan)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesat me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)
Banesat janë të pamobiluara
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 90m², Kati i parë, i dytë dhe i tretë
* Sallon
* Kuzhinë
* Dy dhoma të gjumit
* Ballkon
* Banjo
* Wc
* Depo
* Garazh private

ID Q1103
Çmimi 350€ (I diskutushëm)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20362
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 90 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1103
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-01-31
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso