click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Dublex me qira në Lagjën Prishtina e re

€ 700
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat

Banesë / Dublex me qira në Lagjën Prishtina e re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë / Dublex me qira në Lagjën Prishtina e re,
Banesa ndodhet në njërin ndër komplekset më moderne të Prishtinës
Kompleksi Linda Premium Residence ka infrastrukturë moderne dhe bashkekohore,
Banesa është e pajisur me sistemin Smart Home.
Banesa është e pa mobiluar dhe përferohet për familjar ose zyre
Mund të mobilohet kuzhina sipas marrëveshjes.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 154m², kati i parë,
* Qendrim ditorë.
* Holl / Koridor,
* Katër dhoma të gjumit,
* Dy Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Dy ballkona,
* Gjelbërim brenda kompleksit.

Çmimi 700€
ID Q1871

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26620
Çmimi: € 700
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1871
I Disponueshëm Nga: 2023-12-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso