click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë e pamobiluar me qira në Lagjën e Spitalit

€ 300
Qender, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë e pamobiluar me qira në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë e pamobiluar me qira në Lagjën e Spitalit
Banesa konkretisht ndodhet afër EULEX
Vlen të ceket se Banesa ka të kompletuar vetëm kuzhinën me elemente përkatëse
Nund të lëshohet me qira për qellime afariste, ose për familjar me mobile të tyre.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 85m² ,Kati -VII-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë e kompletuar,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Depo / shpajz,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohje me Termokos.

ID Q1789
Çmimi 300€ (përfshihen pagesa e mirëmbajtjes dhe mbeturinave)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26344
Çmimi: € 300
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1842
I Disponueshëm Nga: 2023-12-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso