click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë komode me qera në Lagjen e Spitalit

€ 220
Muharrem Fejza, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë komode me qera në Lagjen e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa me qera në Mati 1,
konkretisht Rr. Muharrem Fejza, afër Akademis Gjyqësore
Banesa është e mobiluar në tërësi.

Struktura e Baneses
* Sipërfaqe 40m², kati -VII-
* Qendrim Ditor,
* Kuzhin me tryezari,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon

ID Q1132
Çmimi 220€ (në çmim përfshihet Uji,mbeturinat dhe mirmbajtja e objektit)

+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

 

 

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20956
Çmimi: € 220
Madhësia e Pronës: 40 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1132
I Disponueshëm Nga: 2022-03-22
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso