click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze me qera në lagjen Arbëri / Dragodan

€ 500
Komuna e re, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze me qera në lagjen Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Luksoze me Qera në Lagjën #Arbëria / #Dragodan
Banesa ndodhet afër Komunës së re dhe është komplet e mobiluar.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 82m², kati i dytë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon.

ID Q1171
Çmimi 500€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Adresa: Komuna e re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21343
Çmimi: € 500
Madhësia e Pronës: 82 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1171
I Disponueshëm Nga: 2022-05-21
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 1,150
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
8 Qershor, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qera në Lagjën Tophane

€ 700
3
dhoma
1
banjo
127 m2
madhësia
qendra-ks
6 Qershor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Tophane

€ 300
1
dhoma
2
banjo
100 m2
madhësia
qendra-ks
6 Qershor, 2023

Krahaso