click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë luksoze me qera në Lagjen Arbëri

€ 1,200
Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat
ofertë e freskët

Banesë luksoze me qera në Lagjen Arbëri

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Luksoze me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)
Banesa është e re dhe komplet e dizajnuar me arkitekt
Banesa gjendët afër Komunës së Re
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i 1
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Ballkon
* Dy Garazha

Çmimi 1200€ (i diskutushëm)
ID Q1060

Për më shumë detaje të banesës klikoni në link-un më poshtë.

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19769
Çmimi: € 1,200
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1060
Garazhe: 2
I Disponueshëm Nga: 2021-11-24
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso