click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze me qera në Lagjën e Spitalit

€ 550
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze me qera në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Luksoze me qira në Lagjen e Spitalit,
Banesa konkretisht ndodhet afër Viva Fresh Store (Rr.Muharrem Fejza)
Banesa është e mobiluar komplet me mobilje cilësore.
Banesa rekomandohet për familjar dhe Ndërkombëtar.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 80m²,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë + tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Ngrohje me termokos

Çmimi 550€
ID Q1727

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25610
Çmimi: € 550
Madhësia e Pronës: 80 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1727
I Disponueshëm Nga: 2023-10-04
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso