click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 1,350
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze me qira në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Luksoze me qira në Lagjën Bregu i Diellit,
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha pajisjet shtëpiake.
Lokacion shumë i përshtatshëm për të jetuar apo zhvilluar veprimtari biznesore.

Sipërfaqe 192m², kati përdhesë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Tri dhoma të gjumit,
* Dy Depo / shpajz,
* Tri banjo,
* Dy Ballkona,
* Terrace,
* Dhomë pune / zyre,
* Garazh private,
* Orientimi Lindje.

Çmimi 1350€
ID Q1567

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25038
Çmimi: € 1,350
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1567
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-08-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso