click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Luksoze me qira në Lagjen Pejton

€ 800
Pejton, Prishtinë, Lagjja Pejton
Shto te të preferuarat

Banesë Luksoze me qira në Lagjen Pejton

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Luksoze me qira në Lagjen Pejton,
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne.
Banesa ka ndriçim natyral gjat gjith ditës,
dhe ka pamje të hapur nga të të gjitha dritaret.
Banesa ndodhet në njërin nga komplekset më luksoze të Prishtinës.

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 80m², kati -XV-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Ballkon.

Çmimi 800€ (I diskutueshëm)
ID Q1758

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Pejton
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25936
Çmimi: € 800
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1758
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso