click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera afër Spitalit, Rruga A

€ 350
Prishtinë, Rruga A
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera afër Spitalit, Rruga A

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera afër Spitalit, Rruga A
Banesat janë ndërtim i ri dhe modern
Struktura e banesës

* Sipërfaqe 114m², kati i -VI-
* Sallonë,
* Kuzhinë,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo

* Wc
* Ballkonë

ID Q1128
Çmimi 350€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20701
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 114 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1128
I Disponueshëm Nga: 2022-02-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso