click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)

€ 250
Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Arbëria(Dragodan)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera në Lagjen Arbëri / Dragodan
Banesa është afër Komunes së re
dhe është komplet e mobiluar
Struktura e banesës

* Sipërfaqe 60m², kati i tretë
* Sallonë,
* Kuzhinë,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo
* Ballkonë

ID Q1126
Çmimi 250€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20693
Çmimi: € 250
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1126
I Disponueshëm Nga: 2022-02-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Zonën Qendër

€ 400
4
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Ulpianë për student...

€ 600
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë / Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dra...

€ 380
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023

Krahaso