click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjën Bregu i Diellit

€ 350
Qender, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa gjendet tek kompleksi VA Residenc, objekt i ri dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 125m² ,Kati -XII-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Depo
* Ballkon.

ID Q1396
Çmimi 350€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Qender
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23404
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 125 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1396
I Disponueshëm Nga: 2023-03-01
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso