click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjën Bregu i Diellit

€ 300
Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm katin e Shtëpis me qera në sistem banesor,
e cila gjendet në Lagjën Bregu i Diellit, te Raiffeisen Bank
Banesa është komplet e mobiluar.

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 80m² , kati i parë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma gjumi,
* Banjo,
* Ballkon.

Për më shumë detaje të banesës klikoni në link-un më poshtë.

ID Q1137
Çmimi 300€ (në çmim përfshihen pagesa e ujit, mbeturinav dhe mirëmbajtja kolektive)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20915
Çmimi: € 300
Madhësia e Pronës: 80 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1137
I Disponueshëm Nga: 2022-03-16
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso