click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjën e Muhaxherve

€ 400
Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën e Muhaxherve

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me Qera në Lagjën e Muhaxherve
Banesa është ndërtim i ri dhe cilësor.
Banesa është e mobiluar

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 94m², kati i dytë
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Depo
* Ballkon

Çmimi 400€
ID e shpalljes Q1111

Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20456
Çmimi: € 400
Madhësia e Pronës: 94 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1111
I Disponueshëm Nga: 2022-02-02
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 1,150
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
8 Qershor, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qera në Lagjën Tophane

€ 700
3
dhoma
1
banjo
127 m2
madhësia
qendra-ks
6 Qershor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera në Lagjën Tophane

€ 300
1
dhoma
2
banjo
100 m2
madhësia
qendra-ks
6 Qershor, 2023

Krahaso