click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjen Kalabri / Emshir

€ 400
Kompleksi Dardha, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Banesë me qera në Lagjen Kalabri / Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesen me qera në lagjen Kalabria(Emshir) afër UBT
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje cilësore dhe të këndshme

Banesa posedon:
* Sipërfaqe 90m² , kati i dytë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Dy Banjo,
* Tre Ballkona,
* Garazh,
* Sistemi i ngrohjes është i lidhur me Termokos.

ID Q1180
Çmimi 400€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Adresa: Kompleksi Dardha
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21358
Çmimi: € 400
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1180
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-06-08
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso