click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në lagjen Qafa

€ 250
Prishtinë, Lagjja Qafa, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në lagjen Qafa

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa me qera në Lagjen Qafa
Banesa është komplet e mobiluar dhe
është e përshtatshme për familjar ose 3-4 vajza
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 60m², kati i dytë
* Sallon,
* Kuzhinë,
* Dhomë të gjumit
* Banjo,
* Ballkon.
Për më shumë detaje të banesës klikoni në link-un më poshtë.
ID Q1061
Çmimi 250€
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19783
Çmimi: € 250
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1061
I Disponueshëm Nga: 2021-11-27
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso