click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Lagjen Tophane

€ 300
Lidhja e Prizrenit, Prishtinë, Lagjja Tophane
Shto te të preferuarat

Banesë me qera në Lagjen Tophane

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm banesën me qera në Lagjën Tophane
Banesa është komplet e mobiluar
Banesa gjendet afër Shkollës Meto Bajraktari
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i 4
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Teras të madhe
* Ballkon

Çmimi 300€ (në çmim perfshihet, uji, mbeturinat dhe ngrohja)
ID Q1096

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

 

 

Adresa: Lidhja e Prizrenit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20289
Çmimi: € 300
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1096
I Disponueshëm Nga: 2022-01-31
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso