click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Rr. Muharrem Fejza (Mati 1)

€ 250
Muharrem Fejza, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera në Rr. Muharrem Fejza (Mati 1)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me Qera në Rr. Muharrem Fejza
Banesa është komplet e mobiluar

Banesa do renovohet komplet dhe interieri do të ndërrohet
Banesa është e lir nga 01.03.2022

Struktura e Banesës

* Siperfaqe 60m², kati i V
* Sallon
* Kuzhinë
* Dhomë gjumi
* Ballkonë
* Banjo

ID Q1115
Çmimi 250€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20553
Çmimi: € 250
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1115
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso