click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera në Rrugën B

€ 400
Prishtinë, Rruga B
Shto te të preferuarat

Banesë me qera në Rrugën B

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën / zyrën me Qera në Rr. B
Banesa është e mobiluar, dhe mund të
largohen mobiljet.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 90m², kati -III-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / koridor,
* Dy dhoma tëgjumi,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkonë,
* Ngrohje me termokos(24 ore ngrohje),
* Pamje nga rruga B

ID Q1143
Çmimi 400€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21040
Çmimi: € 400
Madhësia e Pronës: 90 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1143
I Disponueshëm Nga: 2022-03-24
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso