click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera pa mobilje në Lagjen e Muhaxherve

€ 300
Bedri Shala, Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve
Shto te të preferuarat

Banesë me qera pa mobilje në Lagjen e Muhaxherve

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me Qera pa mobile, në Lagjën e Muhaxherve
Banesa është ndërtim i ri dhe cilësor
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 118.50m², kati i dytë
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Ballkon

Çmimi 300€
ID Q1021

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #kosove #prishtine #pamobilje #afa #ambasador #muhaxher #qera #qira #shitje #banesa #troje #shtepia #termokos

Adresa: Bedri Shala
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20324
Çmimi: € 300
Madhësia e Pronës: 119 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1021
I Disponueshëm Nga: 2022-01-24
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso