click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera për Zyre në Qendër

€ 800
Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera për Zyre në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesen per Zyre në Qendër të Qytetit afer Hotel Grand
Banesa është komplet e renovuar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 80m2, kati i 2
* Tri hapsira(Zyre)
* Kuzhinë
* Koridor
* Banjo
* Dy Ballkona

Banesa gjendet në një nder vendet me te frekuentuara të Qytetit dhe posedon tgjitha kushtet per një hapsir afariste

Cmimi 800 euro
ID Q1077

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19996
Çmimi: € 800
Madhësia e Pronës: 80 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1077
I Disponueshëm Nga: 2021-12-17
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso