click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera te Parku i Qytetit

€ 250
Prishtinë, Parku i Qytetit, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qera te Parku i Qytetit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera afër Parkut të Qytetit
Banesa është e sapo renovuar dhe është komplet e mobiluar
Struktura e banesës

* Sipërfaqe 50m², kati i katërt
* Sallonë,
* Kuzhinë,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo

ID Q1125
Çmimi 250€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20686
Çmimi: € 250
Madhësia e Pronës: 50 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1125
I Disponueshëm Nga: 2022-02-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 145,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre në Qendër

€ 600
2
dhoma
1
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre

€ 300
1
dhoma
1
banjo
28 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023

Krahaso