click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Dardani

€ 270
Dardani, Prishtinë, Lagjja Dardania
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Dardani

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Dardania, mbi Kurriz,
Banesa është e mobiluar dhe është e përshtatshme për 1-2 persona
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 40m², kati -VI-,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Ballkon,
* Ngrohje me termokos.

Çmimi 270€ (I diskutueshëm)
ID Q1552

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Dardani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24939
Çmimi: € 270
Madhësia e Pronës: 40 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1552
I Disponueshëm Nga: 2023-07-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso