click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit,

€ 370
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit,

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Bregu i Diellit,
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha pajisjet shtëpiake.
Lokacion shumë i përshtatshëm dhe qasje të leht në Rrugën B.

Sipërfaqe 90m² banim + 40m² teracë , kati i parë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Depo / shpajz,
* Banjo,
* Teracë 40m²,

Çmimi 370€
ID Q1790

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26140
Çmimi: € 370
Madhësia e Pronës: 130 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1790
I Disponueshëm Nga: 2023-11-09
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso