click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Dardani afër Bill Clinton

€ 400
Dardani, Prishtinë, Lagjja Dardania
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Dardani afër Bill Clinton

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Dardani afër Bill Clinton,
Banesa është komplet e renovuar dhe e mobiluar me të gjitha të reja.
Banesa lëshohet vetëm për familjar.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 65m², kati i parë,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohje me termokos.

Çmimi 400€
ID Q1735

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Dardani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25724
Çmimi: € 400
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1735
I Disponueshëm Nga: 2023-10-09
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Ulpianë

€ 500
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
6 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë moderne me qira në Lagjën Bregu i Die...

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
6 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023

Krahaso