click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Dardania

€ 350
Dardani, Prishtinë, Lagjja Dardania
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Dardania

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Dardania.
Banesa ndodhet afër Bulevardit Bill Clinton.
Banesa është komplet e mobiluar.
Po ashtu banesa mund të lëshohet dhe për zyre.

Struktura e Banesës:

* Sipërfaqe 72m², kati i dytë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo
* Ballkon.

Çmimi 350€
ID Q1786

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Dardani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26133
Çmimi: € 350
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1786
I Disponueshëm Nga: 2023-11-06
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Ulpianë

€ 500
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
6 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë moderne me qira në Lagjën Bregu i Die...

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
6 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherëve

€ 300
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Nëntor, 2023

Krahaso