click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherve

€ 400
Lagjën Muhaxhere, Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Lagjën e Muhaxherve

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë për zyre me qira në lagjen e Muhaxherëve,
Banesa është e pa mobiluar dhe
është e përshtatshme për zyre.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 94m², kati -XI-,
* Tri njesi pune,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Parking të jashtëm.

Çmimi 400€
ID Q1545

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Lagjën Muhaxhere
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24888
Çmimi: € 400
Madhësia e Pronës: 94 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1545
I Disponueshëm Nga: 2023-07-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso