click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit

€ 350
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjen e Spitalit (Rr.Muharrem Fejza)
Banesa është komplet e mobiluar dhe e përshtatshme për studenta.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i parë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohja me termokos,
* Kapaciteti 4-5 persona.

~ Banesa është e lir nga 01.09.2023

Çmimi 350€
ID Q1536

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24816
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1536
I Disponueshëm Nga: 2023-07-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso