click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në lagjën Kalabri/Emshir

€ 400
Kalabri / Emshir, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në lagjën Kalabri/Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në lagjën Kalabri/Emshir
Banesa ndodhet konkretisht afër UBT
Banesa është komplet e renovuar dhe e mobiluar

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 55m², kati -III-,
* Qendrim ditorë
* Kuzhin meTryezari
* Holl / Koridor,
* Dhom të gjumit
* Banjo,
* Ballkon,
* Klimatizim.

Çmimi 400€
ID Q1849

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Kalabri / Emshir
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26409
Çmimi: € 400
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1849
I Disponueshëm Nga: 2023-12-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso