click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me Qira në Lagjen Kalabri / Emshir

€ 350
Kalabri, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me Qira në Lagjen Kalabri / Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me Qera në Lagjën Kalabria(Emshir),
Banesa ndodhet në kompleksin “Prishtina Stars”
Banesa është komplet e mobiluar.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 51m², kati -IX-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
– Pishine te hapur(për sezonin veror),
– Gjenerator per hapesirat e përbashketa(ashensor,ndriqim te perbashket etj),
– Sigurim fizik 24 ore ( hyrja tek porta me sigurim),
– Parkun dhe lodrat e femijeve,
– Parking i jashtem.

Çmimi 350€
ID Q1332

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Kalabri
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22659
Çmimi: € 350
Madhësia e Pronës: 51 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1332
I Disponueshëm Nga: 2022-12-30
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso