click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Prishtina e re afër Hotel Internacional

€ 300
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Prishtina e re afër Hotel Internacional

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Prishtina e re afër Hotel Internacional,
Banesa është e pa mobiluar dhe me marrëveshje me klientin, mund të mobiliohet
Po ashtu është e përshtatshme dhe për zyre, ordinanc etj.
Banesa është e re, e pa shfrytëzuar më parë.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 92m², kati i parë,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon.

Çmimi 300€ (nëse mobilohet)
250€ (veq me kuzhinë dhe elemente)

ID Q1739

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25797
Çmimi: € 300
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1739
I Disponueshëm Nga: 2023-10-10
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso