click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Qafa

€ 280
Qafa, Prishtinë, Lagjja Qafa
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Lagjën Qafa

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Qafa,
Banesa është e mobiluar.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 65m², kati -III-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkonë,
* Ngrohje qendrore.

Çmimi 280€ (në çmim përfshihet pagesa e ujit dhe mbeturinave)
ID Q1452

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qafa
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23909
Çmimi: € 280
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1452
I Disponueshëm Nga: 2023-05-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 145,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
26 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre në Qendër

€ 600
2
dhoma
1
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre

€ 300
1
dhoma
1
banjo
28 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023

Krahaso