click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Tophane afër Bahollëve

€ 400
Tophane, Prishtinë, Lagjja Tophane
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Lagjën Tophane afër Bahollëve

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Tophane afër Bahollëve,
Banesa është e mobiluar dhe përferohen familjar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati -IV-,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Garazh private.

Çmimi 400€
ID Q1557

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Tophane
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24969
Çmimi: € 400
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1557
I Disponueshëm Nga: 2023-07-31
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso