click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Lagjën Velani afër Përmendores

€ 250
Velani, Prishtinë, Lagjja Velani
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Lagjën Velani afër Përmendores

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Lagjën Velani afër Përmendores.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë
dhe ka qasje të shpejt në Qendër,
Banesa është e mobiluar komplet dhe përferohet për familjar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 70m², kati -VIII-,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz
* Ballkon.

Çmimi 250€
ID Q1757

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Velani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25926
Çmimi: € 250
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1757
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso