click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Prishtinën e Re

€ 550
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Prishtinën e Re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Prishtinën e Re
Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në objektin Hill Residence.
Banesa është tërësisht e mobiluar me një stil modern dhe gjendet në një pozitë shumë të volitshme,
me orientim në lindje-jug dhe perëndim, me një pamje të mahnitshme, e ndriqueshme dhe shumë e qetë.

Ndër karakteristikat e ndërtimit të banesës janë:
• Parketi i llojit bung
• Sanitaria e banjove me cilësi të lartë
• 2 Ashensorë dhe koridore të gjëra
• Dyer kundër zjarrit
• Interfon
• Ujë 24 orë
• Sistemi I ngrohjes nën dysheme
• Klimatizim me paisjet Air Purifier anti virusal
• E sapo mobiluar dhe ende e pabanuar deri më tani.
• Ballkon prej 16 m² me pamje nga Prishtina

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 121m², kati -V-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ballkon,
* Depo

Çmimi 550€
ID Q1803

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26217
Çmimi: € 550
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1803
I Disponueshëm Nga: 2023-11-21
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso