click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Qendër

€ 800
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë me qira në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Zonën Qendër,
Banesa ndodhet konkretisht tek Lagjja Qafa
Banesa është e mobiluar komplet me një stil të veqant.
Dhe përferohet për familjar ose ndërkombëtar.

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 200m², kati i parë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Utilit,
* Depo / shpajz,
* Dy Ballkona,
* Ngrohja me energji elektrike dhe naft.

Çmimi 800€
ID Q1721

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje
#sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25565
Çmimi: € 800
Madhësia e Pronës: 200 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1721
I Disponueshëm Nga: 2023-10-04
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso