click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira në Qendër

€ 280
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë me qira në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira në Qendër afër shtëpis së pleqve
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë
dhe ka qasje të shpejt në Qendër,
Banesa është e mobiluar komplet dhe përferohet për familjar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 70m², kati -I-,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz
* Ballkon.

Çmimi 280€
ID Q1761

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25973
Çmimi: € 280
Madhësia e Pronës: 70 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1761
I Disponueshëm Nga: 2023-10-19
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso