click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me Qira në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar

€ 550
Teatri, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë me Qira në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me Qira në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar
Banesa është komplet e mobiluar dhe e përshtatshme për familjar.
Struktura e Banesës

* Siperfaqe 105m², Kati -V-
* Pamjen Lindje, Veri , Jug
* Qendrim ditorë
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit
* Dy Banjo.

ID Q1564
Çmimi 550€ (i diskutueshëm)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Teatri
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25000
Çmimi: € 550
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1564
I Disponueshëm Nga: 2023-08-26
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso