click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qira për Zyre, në Lagjën Lakrisht

€ 600
Prishtinë, Lagjja Lakrishtë
Shto te të preferuarat

Banesë me qira për Zyre, në Lagjën Lakrisht

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë me qira për Zyre, në Lagjen Lakrisht
Banesa është e pa shfrytëzuar më parë,
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 100m², kati i -XIII-
* Tri njesi pune,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Depo / shpajz,
* Banesa ka nxemje me Termokos dhe me rryme,
* Parking të përbashkët.

Çmimi 600€
ID Q1446

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23811
Çmimi: € 600
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1446
I Disponueshëm Nga: 2023-05-08
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso