click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Moderne me qera në Lagjën Bregu i Diellit

€ 320
Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë Moderne me qera në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Moderne me Qera në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa është komplet e mobiluar, gjendët në kompleksin Puhiza
Posedon nxemje qendrore me Termokos (nxemjen e ka nën parket)
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 60m2 banim dhe 40m2 terrac
* Kati 1
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi
* Banjo
* Terrac

Cmimi 320 euro
ID Q1064
Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047 & +38348780999
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19832
Çmimi: € 320
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1064
I Disponueshëm Nga: 2021-12-09
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso