click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Moderne me qera në Lagjën Prishtina e Re, Prime Group

€ 500
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat

Banesë Moderne me qera në Lagjën Prishtina e Re, Prime Group

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Moderne me qera në Lagjën Prishtina e Re, Prime Group
Banesa ofron një komoditet të ngrohët familjar, me një mobilim
të ri dhe modernë
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 90m2, kati i -III-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Garazh private,
* Tv-Wifi të përfshira në çmim.

Çmimi 500€ (i diskutushëm)
ID Q1492

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24242
Çmimi: € 500
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1492
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-06-15
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso