click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Moderne me Qera në Pejton

€ 1,100
Prishtinë, Lagjja Pejton, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë Moderne me Qera në Pejton

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën Luksoze me qera në Pejton
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja dhe moderne
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 110m2, kati i 5
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Tri dhoma gjumi
* Banjo
* Depo
* Nxemje qendrore me termokos

Cmimi 1100 euro
ID Q1050

Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19647
Çmimi: € 1,100
Madhësia e Pronës: 110 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1050
I Disponueshëm Nga: 2021-11-05
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso