click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne me qera në Qendër, te Qafa

€ 600
Prishtinë, Lagjja Qafa, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë moderne me qera në Qendër, te Qafa

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera në Qendër, te Qafa
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pa banuar më parë
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 91m², kati -VI-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma gjumi,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Garazh,
* Depo.

Çmimi 600€
ID Q1135

+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20791
Çmimi: € 600
Madhësia e Pronës: 91 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1135
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-03-07
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso