click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne me qira afër Rrugës B

€ 800
Rruga B, Prishtinë, Rruga B
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë moderne me qira afër Rrugës B

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë moderne me qira në Lagjën Mati 1, afër Maxi 24h,
Banesa ndodhet afër Komunes së re,
Banesa është e renovuar në detaje dhe pjesërisht e mobiluar,
por sipas marrëveshjes mund të mobilohet.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 176m², kati i -VI-,
* Qendrim ditorë.
* Kuzhin me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Katër Dhoma të gjumit
(njëra dhomë me banjo / master room),
* Dy Banjo,
* Dy ballkona,
* Utilit,
* Ngrohje me termokos,
* Dy Garazha private.

Çmimi 800€
ID Q1553

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Rruga B
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24947
Çmimi: € 800
Madhësia e Pronës: 176 m2
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1553
Garazhe: 2
I Disponueshëm Nga: 2023-07-28
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso