click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë moderne me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 600
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë moderne me qira në Lagjen Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë moderne me qira në Lagjen Bregu i Diellit,
Banesa është komplet e mobiluar dhe ka një organizim mjaftë të mirë.
Banesa ka ndriçim natyral gjat gjithë ditës.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 110m², kati -IX-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë + tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Dy Terasa (me pamje fantastike nga Qyteti),
* Garazh Private.

Çmimi 600€
ID Q1512

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24512
Çmimi: € 600
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1512
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-06-21
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qira në Lagjen Bregu i Diellit

€ 260
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
22 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 400
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 700
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
21 Shtator, 2023

Krahaso