click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 550
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë Moderne me qira në Lagjën Bregu i Diellit,
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha pajisjet shtëpiake.
Lokacion shumë i përshtatshëm dhe qasje të leht në Rrugën B.
Objekti ka sistem automatik te gjeneratorit në rast të mungesës së energjis elektrike,

Sipërfaqe 110m², kati -III-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Tri dhoma të gjumit,
(njëra master me banjo)
* Depo / shpajz,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkonë,
* Jakuzzi (xhakuzi),
* Klimatizim (Inverter ngrohje/ftohje),
* Garazh private,
* Depo / Bodrum privat.

Çmimi 550€
ID Q1759

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25947
Çmimi: € 550
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1759
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso